Platební metody


Vážíme si pohodlí našich zákazníků a proto nabízíme různé platební metody, abyste mohli učinit nákup tím pro Vás nejpohodlnějším způsobem. Níže jsou dostupné možnosti:

Bankovní převod: Vaši objednávku můžete uhradit běžným bankovním převodem. Detaily bankovního účtu pro platbu Vám budou sděleny po odeslání objednávky. Ojbednávka bude zpracována po připsání platb na náš účet.

PayU: Jsme spojeni s PayU, bezpečnou a rychlou online platební bránou. Výběrem této možnosti učiníte platbu přímo přes naší stránku, bez nutnosti přihlašování do Vaší banky. PayU podporuje mnoho platebních metod, jako jsou platební karty, Blik a rychlé online převody.

Dobírka: Preferujete zaplatit v hotovosti při převzetí? Můžete zvolit možnost “dobírka”. V tomto případě zaplatíte obnos za Vaši objednávku přímo kurýrovi při doručení balíku.

Chceme Vaši zkušenost s nákupem učinit co možná nejjednodušší a tak bezpečnou, jak je jen možné. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně způsobů platby, prosíme kontaktujte náš zákaznický servis. Jsme tu, abychom Vám pomohli!